Služby

Služby interiérové dvere zameranie osadenie

K jednotlivým ponúkaným druhom tovaru poskytujeme kompletný servis, od poradenstva cez vypracovanie cenovej ponuky, zameranie až po samotnú montáž a následný záručný a po-záručný servis.

Samotná realizácia dodania a montáže dverí začína najprv výberom vhodných interiérových dverí a zárubní. Odporúčame pri tomto výbere vždy navštíviť kamennú predajňu – Žilina, Bratislava, Trenčín, kde sú ponúkané modely vystavené a kde Vám ochotný a vyškolený personál rád poskytne všetky technické informácie. Pri výbere modelu a farby dverí sa riadime viacerými pravidlami, berieme na vedomie rozmery interiéru, farbu podláh a stien, svetlosť interiéru. Najlepší efekt konečného výsledku dosiahneme výberom podlahy a dverí spoločne, buď v ponuke našich podláh, alebo ak má zákazník možnosť, môže si svoju podlahu doniesť do našej predajne.
Nakoniec sa doladia detaily, doplnky, kľučky, kovania, možnosť dodania s montážou a podobne.

Po výbere modelu a farebného prevedenia dverí Vám radi vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Po odsúhlasení cenovej ponuky prichádza rad na zameranie diela. Zameranie diela ak je dodávané s montážou je v cene montáže dverí, ak bude realizovať montáž dverí iný subjekt je vhodné aby si toto zameranie urobil, alebo za poplatok zameranie vykoná naša firma.

Po uplynutí dodacej lehoty prichádza na rad dodanie a montáž diela. Odporúčame aby montáž dverí a zárubní vykonávali vyškolený stolári, alebo aby montáž bola súčasť diela dodávané našou firmou.