Dvere

Chystáte sa renovovať byt, stavať nový rodinný dom, prípadne rekonštruovať? Chcete vynoviť svoju kanceláriu a obchodný priestor? Príďte si vybrať interiérové dvere a obložkové zárubne do našich vzorkových predajní. Nájdete nás v mestách Bratislava, Trenčín a Žilina. V showroomoch si môžete vybrať zo širokej ponuky tie správne interiérové dvere a vchodové dvere do bytu. Pre komerčné priestory ale aj do domu u nás nájdete certifikované interiérové protipožiarne dvere EI/EW 30 a stavebné puzdra.

Inštalácia vchodových dverí do bytu

Nevada sú vchodové dvere určené do panelákových bytových domov a sú osádzané do pôvodných zárubní. Lepený masívny drevený rám je vyplnený plnou drevotrieskou. Dvere sú vybavené hlavným zámkom, troma pasívnymi bezpečnostnými tŕňami proti vysadeniu dverí z pántov a kukátkom. Dvere odporúčame osadiť s bezpečnostným kovaním. Možnosť farebného vyhotovenia je rovnaké ako pri interiérových dverách.

Vchodové dvere Nevada

Cena

od

Eur s DPH

Inštalácia protipožiarne dvere EI/EW 30

Protipožiarne drevené dvere EI/EW 30 vyhovujú požiarnej odolnosti do 30 minút. Protipožiarne dvere môžu byť osadené v protipožiarnej obložkovej alebo kovovej zárubne. Konštrukcia dverí: Masívny smrekový rám so spevňovacou protipožiarnou páskou skrytou pod ohranením dverí, opláštený HDF doskou + protipožiarna výplň. Každý požiarny uzáver je vybavený potrebnou technickou dokumentáciou, certifikátom, návodom na montáž a požiarnym denníkom. Montáž protipožiarnych dverí môže vykonávať len výrobcom poverený subjekt.

Protipožiarne dvere EI/EW 30
Protipožiarne dvere EI/EW 30 rez

Logo INTERPRODUKT

Poradíme Vám?

02/436 311 31

041/ 56 200 31

pondelok - piatok
10:00 - 17:00

Ďakujeme za zavolanie

Share This