O spoločnosti INTERPRODUKT, s.r.o.

Spoločnosť Interprodukt sa výrobe, predaju a montáži interiérových dverí a zárubní venuje od roku 2004. Začali sme ako malá rodinná firma. Dverám sa venujeme už dlhodobo, nechceme predávať kuchyne, okná, pracovné oblečenie – teda všetko a nič. Chceme sa venovať dverám a myslíme si, že v tom sme dobrí.

V súčasnej dobe prevádzkujeme tri vlastné kamenné predajne, kde je vystavených množstvo modelov dverí a podláh a kde Vám vždy usmiaty personál rád poradí pri výbere. Ešte stále sme presvedčení, že nakupovať dvere cez rôzne e-shop predajne, je síce často lacnejšie riešenie a veľmi pohodlné, ale s prekvapením pri konečnom zladení interiéru. Interiérový design je umenie, ktorému sa treba dostatočne venovať a modely dverí a podláh a farby treba naozaj vidieť naživo, najlepšie pri dennom svetle, čo cez mobil alebo počítač nejde.

Máme na výber 30 farebných povrchov dverí a množstvo modelov. Možnosti výroby klasických interiérových dverí, falcových, bezfalcových, otočných, posuvných, skladacích, protipožiarnych aj atypických svetlíkov. Takmer všetky dvere, zárubne je možné vyrobiť vo všetkých farbách. Nechceme Vás zatopiť katalógmi a ponukou všetkých európskych výrobcov, s čím sa momentálne stretávate, ale ide nám hlavne o reálnu ukážku čo najväčšieho počtu vzoriek dverí a podláh na našich kamenných predajniach a tým Vám ušetriť čas pri Vašom výbere.


Logo INTERPRODUKT

Poradíme Vám?

02/436 311 31

041/ 56 200 31

pondelok - piatok
10:00 - 17:00

Ďakujeme za zavolanie

Share This